Září 2011

Západ slunce

30. září 2011 v 22:14 | Ell |  Photos

to se mi podařilo vyfotit předevčírem.. :)

Enjoy it!

Muffiny

29. září 2011 v 12:35 | Ell |  Photos

Nadpis mluví za vše. No kdo by přece neměl rád muffiny! A navíc když jsem si tak hezky pohrála s PFS.. :D

Já, pan Čmelák a jeho kamarádi

28. září 2011 v 21:17 | Ell |  Photos

mohla jsem to klidně nazvat "Já, pan Motýl a jeho kamarádi.." ale pan Čmelák se mnou nejlépe spolupracoval.. :))


Já a focení

27. září 2011 v 22:20 | Ell |  Me

Napsala bych že fotím odjakživa :D ale to asi nejde..
K fotografování mě to táhlo od doby, co si rodiče koupili náš první foťák.Ale když mi byli tři, tak mi ho samozřejmě do ručiček nedali :DD Pro představu:
http://www.olympus.cz/consumer/images/products/C-350_front_l_rdax_166x101.jpg
Byl to Olympus C-350 ZOOM, 3.2 MP a dostali jsme k tomu kartu, která měla 256 MP. Přibližovat to umělo jen- 3x optický zoom, a makro na houby. Ale jako malému 7letému děcku mi to stačilo. Fotila jsem modely koní schleich. Musela jsem s tímto fotografickým amatérem vydržet do 11 let a já myslela,že se zblázním :DD

http://www.mobilni-telefony-biz.cz/zbozi/424/95-pootevrena_1221743210.jpgPak jsem od taťky dostala mobil N95. Ten mám dodnes,ale už s ním nefotím. Foťák měl 5 Mpx no kdo by to nebral? lepší než ten olympus před tím :DD natáčet to umělo... S tímto mobilo-foťákem jsem byla někdy spokojená, někdy nespokojená ale rozhodně to nevyplňovalo mé představy o dobrém fotografování. Někdy jsem se za své fotky tak styděla, že jsem je prostě nikde neukázala. S tímto mobilem jsem fotila do letošního května.
http://www.photoxels.com/images/Olympus/ir-300/olympus-ir-300-400.jpg

Potom jsem si od brášky ,,půjčila" - čili tento foťák u mě leží dodnes :DD- od bráchy Olympus IR-300. Sice to taky nebyl nějaký profík ale už splňoval docela moje kritéria, byl sice 5MPx ale byl to foťák :DD natáčet to umělo.. Fotila jsem s ním i v Maroku ale nebylo to ono :DD Furt jsem šetřila na bráškovu zrcadlovku. Tento foťák se po příjezdu zrcky rozbil(záhada...) ale už jsem ho opravila ^^ aby bráška nenadával :D

http://sta.geg.cz/camera-picture/canon-eos-digital-rebel-xs.jpgne už nepokračujeme v rodu Olympusů :DD Krutovláda Olympusu IR-300 skončila a na trůn nastoupila 31.srpna 2o11 v 20:30 Canon EOS 1000D s objektivem 18-55 mm. Miluju ji! Zbývá mi splatit ještě 1000 Kč,ale polovinu už mám za sebou ^^ Určitě do budoucích let plánuju koupit i makro objektiv, protože.. makro to je můj druhý život :D I stativ by to chtělo, ale zatím nebudu obtěžovat svojí peněženku... :D

Doufám že s Canoníčkem( aneb jeho přezdívka dělo :DDD) vydržíme spousty let a budeme mít mooc hezkých vzpomínek O:)

Podzimní vycházka s hafíkama

27. září 2011 v 20:33 | Ell |  Photos
Max a Sunny měli energie na rozdávání...

27.září- Justin Bieber die.. :DD

27. září 2011 v 19:52 | Ell |  My Diary
↑ Sunny a Max( Max je ten světlý ^^ ♥)

a nadpis pochopíte až v článku..

Rules

27. září 2011 v 19:25 | Ell |  Rules

  1. Nechci tu žádné reklamy! Okamžitě mažu ikdyby to bylo bůhví co!
  2. !KOPÍROVÁNÍ JE ZDE PŘÍSNĚ ZAKÁZÁNO! Pokud tato výstraha bude pro vás malá a přesto si fotku/desing zkopírujete bez zdroje a mého dovolení, hrozí vám nahlášení policii za porušení autorských práv!
  3. Nechci tu žádné hádky, pomluvy.. kritiku na moje fotky s mírou snesu/ např. tohle se ti nepovedlo, já bych zlepšila tohle..
  4. Nepište mi tu: ahooj nechtěla bys být SBčkoo? Prosím MocinQky by to pro mě znamenalo! :-* ne,to nechci. Já tu budu mít pouze OS a budu si je vybírat sama- pouze s vyjímkou kdybyste si mě třeba dali taky do OS tak to svolím.. :)
  5. Pokud tu budou třeba bleskovky, nebo soutěže o nej fotku, foto blog.. tak nechci,aby se sem přihlašoval jeden člověk s více blogy najednou! Nebojte se, IP poznám!
zatím nám 5. stačí. Pokud by byly jakékoliv problémy, dají se sem dodat.. :)

Něco o mně

27. září 2011 v 17:37 | Ell |  Me
Doufám že se mé maličkosti neleknete :DD
Dala jsem si přezdívku Ell, protože se jmenuju Elen. Co bych o sobě řekla... :D jsem dost temperamentní ale vůči problémům přátelů vážná a dokážu jim někdy pomoct a kamarádi jsou pro mě vším. Nejsem zas tak společenská a někdy jsem pěkný samotář. Věčně padám hrobníkovi z lopaty :D aneb problémy s rovnováhou :D Je mi 13 let moje koníčky jsou : focení, tenis, příležitostný badminton kde se skoro nikdy nestrefím :D,zpívání(příležitostně do mikrofonu ve škole a nejčastěji mě uslyšíte ve sprše :D) a blogaření. Nemám ráda matematiku,fyziku a přírodopis za to mám moc ráda angličtinu a hudebku. Doma máme dva pejsky rasy maltézský psík, ale Dailynka je moje. Abych se přiznala, mám moc ráda koně, psy a ostatní zvířátka, kromě pavouků :D těch se docela štítím. Nejsem žádný profesionální fotograf, takže pokud se vám to nelíbí tak jděte za kiki.mich :D Nejraději fotím přírodu a zvířátka. Tak aby jste se tu brzy nenudili :DD Hudební vkus? jéžiš marjá, teď jsem v postupným věku, kdy se to mění.. :D Teď jedou Linkini, Christina Grimmie a My chemical romance..tak se někdy můžete leknout ;) :D

Welcome!

26. září 2011 v 21:06 | Ell
Vítejte na tomhle směšně vypadajícím blogu. Já jsem Ell, čili majitelka že jo, jinak by to asi nešlo :D Budu sem přidávat deník, mé týdenní žvásty/nebo je to takhle pořád? Fotky.. no prostě uvidíte :))
Původně jsem začínala na blogu S-D ale tam to.. prostě nějak nefunguje :D
Desing plánuji udělat do budoucích dnů ;)